• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJaką spółkę założyć

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem prowadzenia własnej działalności gospodarczej? Nie wiesz jaką spółkę założyć? Oczywiście możesz próbować samodzielnie znaleźć odpowiedź na to pytanie ale będzie to wymagało od Ciebie poświęcenia czasu i energii. Konieczne będzie zebranie informacji na temat różnych wariantów, różnych form prowadzenie firmy co jest uciążliwe i pracochłonne.

O wiele prostszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z doradcami księgowymi zatrudnianymi w naszej firmie. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu pomogli już niejednemu przedsiębiorcy zdecydować jaką spółkę założyć. Wyposażeni są oni w wiedzę teoretyczną i praktyczną, znają mocne i słabe strony poszczególnych typów spółek, a także udzielają cennych rad, ponieważ wiedzą jak spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W swojej ofercie posiadają szeroki wachlarz usług, od doradztwa prawnego, przez rejestrację spółek, pośrednictwo w ich sprzedaży aż po aktualizację danych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Jeżeli poważnie rozważasz kwestię rozpoczęcia działań w biznesie zadzwoń, przekonaj się jakie opcje posiadasz i zaufaj naszym specjalistom, którzy zapewnią Ci najlepszy start!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.