• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJaką firmę założyć

Wiesz na pewno, że chcesz założyć własną działalność, osiągnąć sukces, generować zysk. Jednak głównym problemem jest to jaką firmę założyć, aby spełniła Twoje powyższe wymagania. Pamiętaj, że nie możesz podjąć decyzji spontanicznie. Wielu ludzi uważa, że lepiej nic nie planować, tylko żyć spontanicznie. Jednak w biznesie takie podejście może przynieść więcej strat niż pożytku. Czasem warto zaryzykować, ale na pewno nie początkowym etapie zakładania firmy. Tutaj każdy krok musi być przemyślany, bo tylko to przybliży Cię do sukcesu. Co więc wziąć pod uwagę zakładając działalność?

Odpowiadając na pytanie „jaką firmę założyć?” należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Jednym z nich jest wybór właściwej formy spółki, na której opierać się będzie Twoja firma. Najpopularniejszą formą jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, której zalety przyciągają przedsiębiorców. Jednak godnymi uwagi są takie spółka komandytowa i połączenie tych form, czyli spółka z oo komandytowa. Kolejnym aspektem jest pomysł. Twoja działalność musi być bezkonkurencyjna, oryginalna, wyjątkowa – tylko to przyciągnie klientów, inwestorów i kontrahentów, co pozwoli Ci na spełnienie wyżej wymienionych warunków. Kolejnym czynnikiem jest kapitał. Jeżeli masz odpowiednie środki, to możesz pozwolić sobie na stworzenie większej firmy, Jednak w przypadku, gdy Twój budżet jest ograniczony, to warto zacząć od mniejszej działalności, która z dnia na dzień będzie rosła w siłę.

Wiesz już jaką firmę założyć? Chcesz zarejestrować firmę w postaci spółki z oo, spółki komandytowej lub spółki z oo komandytowej? Świetny wybór! Już teraz podejmujesz właściwe decyzje. Nasza Kancelaria pomoże Ci przejść przez całą drogę rejestracji firmy. Skontaktuj się z naszymi doradcami i czerp satysfakcję z profesjonalnie założonej firmy. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub wysłania zapytania na naszej stronie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.