• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak wypełnić wniosek o zmianę danych w KRS?

Jeżeli w spółce, którą prowadzimy zostanie zmieniony skład członków zarządu, przedmiot działalności PKD albo siedziba, spadnie na nas obowiązek aktualizacji danych w KRS. Stanie się tak również wtedy gdy do umowy spółki zostanie wprowadzona jakakolwiek zmiana.

Jeżeli nie wiemy jak wypełnić wniosek o zmianę danych w KRS koniecznie powinniśmy zgłosić się do specjalisty który udzieli nam porady prawnej dotyczącej działań jakie należy podjąć w celu aktualizacji lub na podstawie otrzymanych dokumentów sporządzi stosowny wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego.

Utworzenie wniosku nie należy do najprostszych czynności, a na jej wykonanie przysługuje tylko tydzień. Jeżeli nie wywiążemy się z terminu zostaniemy pociągnięci do odpowiedzialności, dlatego też jeśli nie mamy stosownej wiedzy w tym zakresie, powinniśmy zgłosić się do specjalisty, który doskonale wie jak wypełnić wniosek o zmianę danych w KRS i zrobi to w naszym imieniu.

Jeżeli szukają Państwo Kancelarii, która zajmuje się dokonywaniem aktualizacji danych w KRS, serdecznie zapraszam do kontaktowania się z nami i zapoznania się z naszą ofertą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.