• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak wypełnić wniosek o zmianę danych w KRS?

Jeżeli w spółce, którą prowadzimy zostanie zmieniony skład członków zarządu, przedmiot działalności PKD albo siedziba, spadnie na nas obowiązek aktualizacji danych w KRS. Stanie się tak również wtedy gdy do umowy spółki zostanie wprowadzona jakakolwiek zmiana.

Jeżeli nie wiemy jak wypełnić wniosek o zmianę danych w KRS koniecznie powinniśmy zgłosić się do specjalisty który udzieli nam porady prawnej dotyczącej działań jakie należy podjąć w celu aktualizacji lub na podstawie otrzymanych dokumentów sporządzi stosowny wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego.

Utworzenie wniosku nie należy do najprostszych czynności, a na jej wykonanie przysługuje tylko tydzień. Jeżeli nie wywiążemy się z terminu zostaniemy pociągnięci do odpowiedzialności, dlatego też jeśli nie mamy stosownej wiedzy w tym zakresie, powinniśmy zgłosić się do specjalisty, który doskonale wie jak wypełnić wniosek o zmianę danych w KRS i zrobi to w naszym imieniu.

Jeżeli szukają Państwo Kancelarii, która zajmuje się dokonywaniem aktualizacji danych w KRS, serdecznie zapraszam do kontaktowania się z nami i zapoznania się z naszą ofertą.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.