• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak wypełnić wniosek o rejestrację spółki z o.o.

Jak wypełnić wniosek o rejestrację spółki z o.o., aby został on zaakceptowany przez Sąd Rejestrowy? Składany w Krajowym Rejestrze Sądowym wniosek musi być wolny od wszelkich błędów formalnych oraz braków, aby został pozytywnie rozpatrzony przez Sąd. Rejestracja nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wiąże się z koniecznością wypełnienia sporej ilości formularzy, dokumentów i załączników.

Rejestrując spółkę samodzielnie zazwyczaj młodzi przedsiębiorcy popełniają błędy lub dokumenty zawierają braki. Rozwiązaniem w tym przypadku jest skorzystanie z pomocy specjalistów w zakresie zakładania firmy.

Jeśli zdarzyła się sytuacja, że Państwa wniosek rejestracyjny został odrzucony przez sąd zapraszamy do kontaktu. Możemy w ciągu 7 dni od decyzji odmownej rejestracji ponownie złożyć poprawnie wypełnione dokumenty. W momencie, gdy termin na uzupełnienie braków przepadł możemy zając się nową rejestracją. Nasi eksperci pomagają podczas przeprowadzenia całego procesu rejestracyjnego. Zajmą się również sporządzeniem pisma o zwrot opłaty sądowej z poprzedniego wniosku rejestracyjnego.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.