• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak szybko założyć sp. z oo

Zastanawiasz się jak szybko założyć sp. z oo? Wydaje Ci się, że nie ma bezpiecznego sposobu, aby móc szybko zająć się prowadzeniem działalności? W dzisiejszym świecie, kiedy wszystko dostosowywane jest to tego, aby w maksymalny sposób ograniczyć czas, to założenie firmy w szybkim czasie jest oczywiste. Jak?

Pierwszym sposobem jest postawienie na samym starcie na profesjonalistów – skorzystanie z usług naszej Kancelarii. W zamian otrzymujesz spółkę założoną zgodnie z prawem, według najwyższych standardów. Masz gwarancję, że w późniejszym działaniu Twojej firmy nie wystąpią nieoczekiwane problemy, z którymi będziesz musiał sobie radzić.
Drugą odpowiedzią na pytanie „jak szybko założyć sp. z oo?” jest zakup gotowej spółki. Z tego rozwiązania korzysta coraz więcej przedsiębiorców, bo mogą prowadzić firmę już następnego dnia po dokonaniu zakupu. Gotowa spółka jest w pełni przygotowana do prowadzenia działalności gospodarczej, posiada wszelkie niezbędne dokumenty. Przedsiębiorca musi tylko dokonać zmiany danych i spokojnie krok po kroku prowadzić firmę do sukcesu.

Jak szybko założyć sp. z oo? Nieważne, który sposób wybierzesz – ważne, że z naszymi ekspertami. Skorzystaj z naszej pomocy – bezpiecznego i szybkiego otworzenia działalności. Załóż działalność z głową! Zapraszamy do kontaktu. Poznaj naszą ofertę, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Podejmij z nami współpracę.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.