• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak sprzedać spółkę z o.o.?

Jeżeli nie wiesz jak sprzedać spółkę zoo, to najlepiej poradzić się specjalisty, który jest doskonale zorientowany w tym temacie i będzie mógł Ci pomóc. Ja jedynie mogę Ci napisać, że jeśli Twoja spółka nie ma żadnych zadłużeń i zobowiązań, a do tego zajmuje dobrą pozycję na rynku, to nie będziesz miał z tym żadnego problemu.

Żyjemy w czasach, kiedy każda osoba przedsiębiorcza, chcąca założyć własną działalność gospodarczą, nie znajduje wystarczająco dużo czasu, aby przechodzić przez cały proces rejestracji spółki, który okazuje się bardzo męczący i czasochłonny. Dlatego właśnie osoby te zlecają założenie spółki specjalnym firmom, które zajmują się zakładaniem spółek lub też wybierają opcję, którą jest zakup gotowej spółki, mającej swoje miejsce na rynku, klientów oraz markę.

Osoby, o których pisałam wcześniej, chcą jak najszybciej założyć spółkę, aby móc z dnia na dzień rozpocząć prowadzenie działalności. Dlatego właśnie jeżeli naprawdę interesuje Cię kwestia „jak sprzedać spółkę zoo”, to przeszukaj różnego rodzaju oferty, ponieważ być może znajdziesz osobę chętną, która kupi od Ciebie spółkę.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.