• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej

Istnieje wiele czynników wpływających na to, że konkretna osoba decyduje się, aby założyć swoją działalność. Bez względu na to, co było przyczyną powstania, początkowe prowadzenie firmy zawsze jest podobne i składa się z bardzo podobnych kroków.

Zgodzę się z Tobą, że po męczącym zakładaniu i późniejszej rejestracji spółki, człowiekowi często brakuje sił na to, aby z wielkim zaangażowaniem podejść do jej wprowadzania na rynek i rozkręcania. To bywa bardzo czasochłonne, ale uwierz, że warto. Jednak jeżeli nie przewidujesz czasu na to, aby stopniowo rozkręcać firmę, to najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zakup gotowej spółki np. z ograniczoną odpowiedzialnością lub komandytowej.

Musisz wiedzieć, że gotowa spółka często jest spółką odkupioną od przedsiębiorcy, który zdecydował się na jej sprzedaż. W związku z tym posiada ona już grono Klientów, prestiż na rynku i staż, który okazuje się niezbędny jeśli chodzi o starania np. w pozyskaniu kredytu.

Ostateczna decyzja należy do Ciebie, ponieważ biznes będzie należał do Ciebie. Nie powinieneś decyzji podejmować pochopnie. Jednak niezależnie od tego czy zdecydujesz się na rejestrację spółki od początku, czy na zakup gotowej spółki, nasza firma podejmie się zadania, które polegać będzie na udzieleniu Ci pomocy na każdym etapie Twoich działań.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00