• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak płacić niższe podatki

Wielu przedsiębiorców zastanawia się jak płacić niższe podatki. Kieruje nimi chęć poprawy wyniku finansowego przedsiębiorstwa. Nic dziwnego, ponieważ zakładając firmę myśleli oni o zysku. Istnieje wiele ofert, które mają na celu przekonać potencjalnego Klienta do skorzystania z usług specjalistów. My ze swojej strony możemy zaproponować doradztwo podatkowe dla firm, którym zależy na obniżeniu obciążenia wynikającego ze zobowiązań podatkowych. W tym celu powstała usługa „optymalizacja podatkowa”, która daje możliwość płacenia niższych podatków. Istnieje wiele metod, które pozwalają w sposób legalny doprowadzić do poprawy finansów firmy. Nasi eksperci są w stanie dobrać najkorzystniejszą ze wszystkich możliwości. Kluczowe w tym przypadku będzie dokonanie odpowiedniej analizy i stworzenie na jej podstawie strategii podatkowej.

Zainteresowanym proponujemy spotkanie osobiste ze specjalistą, konsultacje telefoniczne lub poprzez skype. Mogą również Państwo wysłać do nas e-mail z zapytaniem dotyczącym tego jak płacić niższe podatki.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.