• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak najtaniej założyć spółkę?

Myślisz o własnej działalności gospodarczej? Wiesz jednak, że przed Tobą ogromne wydatki i obawiasz się, że nie podołasz sprawom finansowym w Twojej firmie? Z tego powodu zastanawiasz się jak najtaniej założyć spółkę? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! My możemy Ci pomóc!

Odpowiedzią na pytanie „jak najtaniej założyć spółkę?” jest gotowa spółka, która daje Ci możliwość prowadzenia działalności nawet tego samego dnia, którego dokonałeś zakupu. Jak więc możesz łatwo zauważyć masz możliwość zaoszczędzenia czasu i pieniędzy. Otrzymujesz w pełni przygotowaną spółkę do prowadzenia firmy. Nie musisz martwić się o wypełnianie dokumentów, bieganie po urzędach, czekanie w kolejkach – krótko mówiąc niepotrzebny stres. Po co Ci to, skoro możesz kupić gotową spółkę?

Już wiesz jak najtaniej założyć spółkę. Decyzja oczywiście należy do Ciebie. Jeżeli jednak postanowisz, że chcesz kupić gotową spółkę zoo to skontaktuj się z naszą Kancelarią i poznaj szczegóły naszej oferty. Zapraszam do kontaktu z naszymi doradcami.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.