• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak kupić spółkę z o.o. komandytową

Planujesz założenie własnej działalności gospodarczej? Ciągle analizujesz formy spółek, by wybrać najodpowiedniejszą dla Ciebie? Twoją uwagę zwróciła spółka z o.o. komandytowa? Bardzo dobrze! Jest to nowa forma spółki działająca na rynku, ale coraz częściej wybierana przez przedsiębiorców.

Zależy Ci na czasie i ważne dla Ciebie jest to, aby jak najszybciej załatwić wszelkie formalności z zakładaniem spółki? Mam dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Zakup gotowej spółki. I natychmiast nasuwa się pytanie „jak kupić spółkę z o.o. komandytową” ? Odpowiedzią jest nasza firma, która w ogromnym wachlarzu usług ma także sprzedaż spółek z o.o. z poświadczoną notarialnie czystą historią gospodarczą. Oferowane przez nas gotowe spółki swoje siedziby mają w Krakowie, Warszawie, Poznaniu oraz Katowicach, więc to już od Ciebie zależy, gdzie chcesz ulokować swoją firmę.

Jak kupić spółkę z o.o. komandytową? Kupujesz spółkę, podpisujesz umowę, wybierasz prezesa i skład zarządu, zmieniasz adres oraz nazwę spółki, dopełniasz kilku formalności i już Twoja firma może funkcjonować na rynku. Wszystko trwa do 2 dni roboczych. Postaw na profesjonalistów i skontaktuj się z nami!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.