• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak kupić spółkę z o.o. komandytową

Planujesz założenie własnej działalności gospodarczej? Ciągle analizujesz formy spółek, by wybrać najodpowiedniejszą dla Ciebie? Twoją uwagę zwróciła spółka z o.o. komandytowa? Bardzo dobrze! Jest to nowa forma spółki działająca na rynku, ale coraz częściej wybierana przez przedsiębiorców.

Zależy Ci na czasie i ważne dla Ciebie jest to, aby jak najszybciej załatwić wszelkie formalności z zakładaniem spółki? Mam dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Zakup gotowej spółki. I natychmiast nasuwa się pytanie „jak kupić spółkę z o.o. komandytową” ? Odpowiedzią jest nasza firma, która w ogromnym wachlarzu usług ma także sprzedaż spółek z o.o. z poświadczoną notarialnie czystą historią gospodarczą. Oferowane przez nas gotowe spółki swoje siedziby mają w Krakowie, Warszawie, Poznaniu oraz Katowicach, więc to już od Ciebie zależy, gdzie chcesz ulokować swoją firmę.

Jak kupić spółkę z o.o. komandytową? Kupujesz spółkę, podpisujesz umowę, wybierasz prezesa i skład zarządu, zmieniasz adres oraz nazwę spółki, dopełniasz kilku formalności i już Twoja firma może funkcjonować na rynku. Wszystko trwa do 2 dni roboczych. Postaw na profesjonalistów i skontaktuj się z nami!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.