• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIstniejące spółki na sprzedaż

Istniejące spółki na sprzedaż to oferta proponowana przez naszą firmę, która pozwoli Ci szybciej rozpocząć działalność gospodarczą. W jaki sposób? Podmioty te bowiem zostały już założone i zarejestrowane w KRS, wyposażone w numery NIP i REGON. Wystarczy tylko dokonać aktualizacji danych w sądzie rejestrowym i w ciągu dwóch dni można prowadzić swój biznes.

Na kupno spółki decyduje się coraz więcej przyszłych przedsiębiorców. Jest to bowiem rozwiązanie, które zdecydowanie ułatwia i przyspiesza start. Umożliwia też pominięcie formalności, których przecież nikt nie lubi.
Nasza firma oferuje Ci do zakupu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż są one najpopularniejsze wśród biznesmenów. Pozwalają na zmniejszenie ryzyka, gdyż wykluczają majątek wspólników z odpowiedzialności za zobowiązania. Posiadają też osobowość prawną, dzięki czemu zwiększają wiarygodność przedsiębiorstwa i np. banki chętniej udzielają kredytu.

Jesteś zainteresowany ofertą istniejące spółki na sprzedaż? Skontaktuj się z nami, wybierz alternatywne rozwiązanie i ciesz się własną firmą w tak krótkim czasie. Zachęcamy!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.