• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIstniejące spółki na sprzedaż

Istniejące spółki na sprzedaż to oferta proponowana przez naszą firmę, która pozwoli Ci szybciej rozpocząć działalność gospodarczą. W jaki sposób? Podmioty te bowiem zostały już założone i zarejestrowane w KRS, wyposażone w numery NIP i REGON. Wystarczy tylko dokonać aktualizacji danych w sądzie rejestrowym i w ciągu dwóch dni można prowadzić swój biznes.

Na kupno spółki decyduje się coraz więcej przyszłych przedsiębiorców. Jest to bowiem rozwiązanie, które zdecydowanie ułatwia i przyspiesza start. Umożliwia też pominięcie formalności, których przecież nikt nie lubi.
Nasza firma oferuje Ci do zakupu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż są one najpopularniejsze wśród biznesmenów. Pozwalają na zmniejszenie ryzyka, gdyż wykluczają majątek wspólników z odpowiedzialności za zobowiązania. Posiadają też osobowość prawną, dzięki czemu zwiększają wiarygodność przedsiębiorstwa i np. banki chętniej udzielają kredytu.

Jesteś zainteresowany ofertą istniejące spółki na sprzedaż? Skontaktuj się z nami, wybierz alternatywne rozwiązanie i ciesz się własną firmą w tak krótkim czasie. Zachęcamy!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.