• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIle kosztuje założenie nowej spółki zoo komandytowej

Zastanawiasz się, ile kosztuje założenie nowej spółki zoo komandytowej ? Fakt jest taki, że w tym wypadku koszty ponosisz podwójnie. Dlaczego ? Otóż w pierwszej kolejności musisz ponieść koszty związane z założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, aby następnie móc przystąpić do zakładania spółki komandytowej, w której funkcję komplementariusza będzie pełniła wcześniej założona działalność.

Nie ma się co zrażać już na samym początku, ponieważ jeżeli już będziesz właścicielem spółki, będziesz ponosił podwójne korzyści. Forma ta słynie z wielu zalet, które powodują, że kombinacja tych dwóch spółek staje się coraz bardziej popularna. Jeśli już wiesz, ile kosztuje założenie nowej spółki zoo komandytowej, to prócz tego powinieneś wiedzieć, że jest to spółka, którą może prowadzić każdy (nie wymaga doświadczenia w biznesie), a koszt jej utrzymania nie jest wysoki.

Wybór należy do Ciebie, ale żyjemy w takich czasach, że ktoś, kto nie idzie z duchem czasu, nie ma najmniejszych szans na zaistnienie w świecie biznesu, a to przecież mija się z celem zakładania firmy. Każdy przedsiębiorca, bez wyjątku, zakładając firmę pragnie, aby spełniała ona najwyższe standardy, ciesząc się równocześnie rosnącym gronem Klientów.

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać więcej szczegółów.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.