• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIle kosztuje wirtualne biuro?

Oszczędność... Pojęcie dosyć względne. Niemniej jednak wszystko to wiąże się z tym, aby przy tej samej lub lepszej efektywności firmy, wydawać mniej. Prawda? No właśnie... Może to zabrzmi śmiesznie, ale okazuje się, że oszczędzanie może być przyjemne. Najlepszym dowodem na to jest wirtualne biuro.

Co to jest i ile kosztuje wirtualne biuro to pierwsze pytania, jakie przychodzą na myśl. Na pewno należy zaznaczyć, że trafnie określa je stwierdzenie „tak wiele, za tak niewiele”. Może przejdźmy do konkretów.
Wirtualne biuro polega na tym, że za niewielką miesięczną opłatą w zamian otrzymujesz profesjonalną biurową obsługę. Bardzo dobrze wykwalifikowani pracownicy, znający się na swoich zadaniach, to marzenie każdego pracodawcy.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, ile kosztuje wirtualne biuro, to muszę poinformować Cię, że konkretna kwota zależy od tego, jakie usługi zechcesz mieć w wykupionym pakiecie.
Kwota ta szacowana jest na kilkaset złotych. Może to być więcej, a może to być mniej. Wszystko możesz łatwo dostosować do Twoich potrzeb. Nie zwlekaj. Zacznij oszczędzać.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.