• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIle kosztuje prowadzenie księgowości dla spółki akcyjnej?

Ile kosztuje prowadzenie księgowości dla spółki akcyjnej? To pytanie, które zadają sobie przedsiębiorcy planujący podjąć działalność w formie tej spółki kapitałowej. Spółka akcyjna zobowiązana jest do wdrożenia systemu pełnej księgowości i sporządzania sprawozdania finansowego.

Prowadzenie ksiąg handlowych jest jednak złożonym zadaniem, którego wykonanie warto powierzyć wyspecjalizowanym podmiotom. Odpowiedź na pytanie ile kosztuje prowadzenie księgowości dla spółki akcyjnej nie jest łatwa. Wycena usług księgowych zależna jest od wielu czynników, które określone są przez biura rachunkowe. Każda działalność gospodarcza wymaga ustalenia indywidualnego pakietu, który będzie dla niej najbardziej odpowiedni. Najczęściej koszt usług księgowych zależny jest od liczby dokumentów, które dostarczane są przez przedsiębiorcę a także od liczby zatrudnionych w firmie pracowników. Większe firmy, generujące więcej dokumentów, zatrudniające większą liczbę pracowników ponosić będą większe koszty obsługi księgowej niż niewielkie firmy.

Jeżeli poszukują Państwo firmy, która poprowadzi księgowość w Państwa firmie, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci dokonają dla Państwa wyceny obsługi księgowej oraz zaproponują skuteczne sposoby optymalizacji kosztów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.