• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIle kosztuje prowadzenie księgowości dla spółki

Większość przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą w formie spółki zastanawia się ile kosztuje prowadzenie księgowości dla spółki. Jest to złożone zagadnienie, które każdy z podmiotów powinien rozpatrywać indywidualnie w zależności od parametrów prowadzonej działalności gospodarczej.

Wszystko zależne jest od czynników, które biuro rachunkowe bierze pod uwagę wyceniając swojej usługi. Najczęściej wycena następuję w oparciu o ilość dokumentów, faktur, które dostarczane są przez przedsiębiorców oraz w zależności od liczby zatrudnionych w przedsiębiorstwie pracowników.

Odpowiedź na pytanie „ ile kosztuje prowadzenie księgowości dla spółki ” będzie bardzo różna. Każdy podmiot gospodarczy musi określić zapotrzebowanie swojej firmy na usługi księgowe oraz dostarczyć do biura rachunkowego dane na temat parametrów, które istotne są w wycenie. Nasza Kancelaria zajmuje się prowadzeniem księgowości spółek, zapraszamy do kontaktu, przedstawimy Państwu szczegółową wycenę naszych usług księgowych.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.