• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaIle kosztuje porada prawna

Każdy z przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą ma obowiązek działania w obrębie aktualnie obowiązujących regulacji prawnych. Omijanie i łamanie przepisów jest rozwiązaniem bardzo niekorzystnym, które wiązać się będzie z nieprzyjemnymi konsekwencjami i zagrażać będzie kontynuacji działalności gospodarczej.

Podmioty gospodarcze mają możliwość skorzystania z doradztwa prawnego, które jest sposobem na pozyskanie profesjonalnej porady w zakresie prawa. Każdy z przedsiębiorców obawia się jednak dodatkowych kosztów, które mogą zbytnio obciążyć prowadzoną działalność gospodarczą, pojawia się więc pytanie ile kosztuje porada prawna. Jednoznacznej odpowiedzi nie ma, ponieważ wszystko zależeć będzie jakiego zagadnienia będzie dotyczyć taka porada prawna. Ceny mogą się wahać w różnych przedziałach, ponieważ każda z firm może stosować inną metodą wyceny usług. Jeśli jednak przedsiębiorca ma problem z zakresu prawa i nie ma pewności w jaki sposób go rozwiązać nie warto zastanawiać się ile kosztuje porada prawna, lepiej wybrać się do eksperta i rozwiązań problem w należyty sposób, takie rozwiązanie będzie korzystne i bezpieczne dla firmy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.