• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIle kosztuje księgowość w Krakowie?

Prowadząc działalność gospodarczą należy pamiętać o konieczności prowadzenia księgowości. Bardzo często przedsiębiorcy prowadzący firmę w Krakowie decydują się na skorzystanie z usług biura rachunkowego. Wybór odpowiedniego biura księgowego nie powinien zależeć jedynie od ceny za usługi księgowe.

Niejeden rozpoczynający działalność gospodarczą przedsiębiorca zadaje sobie pytanie ile kosztuje księgowość w Krakowie. Otóż cena za obsługę księgową firmy może zależeć od formy prawnej działalności, rodzaju prowadzonej księgowości oraz od ilości generowanych miesięcznie dokumentów, które podlegają ewidencji. Szukając biura rachunkowego warto zwrócić uwagę czy wybrany podmiot oferuje swoim Klientom elastyczny cennik za usługi księgowe.

Decydując się na współpracę z naszym biurem księgowym mają Państwo pewność, że księgowość firmy jest w dobrych rękach. Posiadamy wieloletnie doświadczeniu w prowadzeniu pełnej oraz uproszczonej księgowości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00