• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIle kosztuje księgowość?

Osoby rozpoczynające działalność gospodarczą zastanawiają się bardzo często nad tym, ile kosztuje księgowość. Koszty księgowości są bowiem zależne od wielu czynników. Oto co wpływa na to ile kosztuje księgowość?

Czynnikiem, który w znaczący sposób decyduje o tym, ile płaci się za prowadzenie księgowości jest miejsce jej prowadzenia. Jeżeli księgowość firmy prowadzi się w niej samej, zdecydowanie więcej firmę to kosztuje nie tylko pieniędzy, ale czasu i zaangażowania. Oczywiście taniej jest prowadzić księgowość zleconą biuru rachunkowemu. Na koszty prowadzenia księgowości wpływa także sama forma, w jakiej prowadzona jest księgowość. Jeżeli księgowość prowadzi się w formie pełnej, koszt jest znacznie większy, bo wiąże się z większymi obowiązkami, posiadaniem wyższych kompetencji i odpowiednich programów. Mniejsze koszty przynosi oczywiście księgowość prowadzona metodami uproszczonymi.

Na koszty prowadzenia księgowości mają także wpływ wielkość zatrudnienia i liczba powstających dokumentów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00