• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki z rachunkiem bankowym

Gotowe spółki to przygotowane podmioty do prowadzenia działalności gospodarczej, które pozwalają przedsiębiorcy w szybki sposób zająć się własną firmą. Klient decydując się na gotowe spółki z rachunkiem bankowym może w łatwy sposób zaoszczędzić czas, który na początku prowadzenia działalności może okazać się bezcenny.

Gotowe spółki z rachunkiem bankowym pozwalają szybko otworzyć firmę pomijając formalności związane z zakładaniem konta. Gotowe spółki do sprzedaży to zarejestrowane spółki z czystą historią gospodarczą. Klient decydując się na takową spółkę może rozpocząć działalność w przeciągu jednego dnia. Oferowane spółki posiadają numery KRS, NIP, REGON. Oferowane spółki nie posiadają aktywów, pracowników czy też zobowiązań handlowych. Klient ma prawo otrzymać notarialne potwierdzenie o braku zadłużenia spółki.

Chcesz dowiedzieć się więcej czym są gotowe spółki z rachunkiem bankowym? Zadzwoń do nas i poznaj szczegóły naszej oferty. Współpraca z naszą Kancelarią przyniesie korzyści nie tylko podczas zakładania działalności, ale także w trakcie jej prowadzenia. Zapraszamy!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.