• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki z o.o. komandytowe

Szukasz pomysłu na swoją działalność ? Chętnie Ci podpowiem, że najlepszym wyjściem są gotowe spółki z o.o. komandytowe, które gwarantują przedsiębiorcy wygodę i łatwość prowadzenia. Zalety spółki komandytowej, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednego przedsiębiorcy w połączeniu z bardzo kuszącymi plusami spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, tworzą mieszankę wybuchową, której mało kto jest w stanie się oprzeć.
Być może właśnie dlatego wspomniane już spółki z o.o. komandytowe cieszą się coraz to większą popularnością wśród osób, które planują rozpocząć swoją działalność gospodarczą. Dlaczego chcąc założyć własną firmę, miałbyś nie skorzystać z tego, co najlepsze ? Wiedz, że gotowe spółki z o.o. komandytowe to opcja, z którą poradzi sobie każdy.

Jaka jest Twoja decyzja ? Skusisz się czy szukasz innej opcji ?

W razie, gdyby jakaś kwestia okazała się nie do końca wyjaśniona, zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem, który odpowie na każde zadane przez Ciebie pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.