• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki z o.o. komandytowe

Szukasz pomysłu na swoją działalność ? Chętnie Ci podpowiem, że najlepszym wyjściem są gotowe spółki z o.o. komandytowe, które gwarantują przedsiębiorcy wygodę i łatwość prowadzenia. Zalety spółki komandytowej, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednego przedsiębiorcy w połączeniu z bardzo kuszącymi plusami spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, tworzą mieszankę wybuchową, której mało kto jest w stanie się oprzeć.
Być może właśnie dlatego wspomniane już spółki z o.o. komandytowe cieszą się coraz to większą popularnością wśród osób, które planują rozpocząć swoją działalność gospodarczą. Dlaczego chcąc założyć własną firmę, miałbyś nie skorzystać z tego, co najlepsze ? Wiedz, że gotowe spółki z o.o. komandytowe to opcja, z którą poradzi sobie każdy.

Jaka jest Twoja decyzja ? Skusisz się czy szukasz innej opcji ?

W razie, gdyby jakaś kwestia okazała się nie do końca wyjaśniona, zapraszam do kontaktu z naszym konsultantem, który odpowie na każde zadane przez Ciebie pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.