• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaGotowe spółki z kontem bankowym na sprzedaż

Gotowe spółki z kontem bankowym na sprzedaż pozwalają przedsiębiorcom szybko podjąć się prowadzenia działalności gospodarczej. Coraz więcej osób chce otworzyć swoją firmę, aby ustabilizować sytuację finansową. Najlepszym rozwiązaniem na rozpoczęcie prowadzenia firmy jest zakup spółki.

Gotowe spółki z kontem bankowym na sprzedaż to połączenie bezpieczeństwa oraz oszczędności czasu. Przedsiębiorca kupując gotową spółkę otrzymuje w pełni przygotowany podmiot do prowadzenia własnej firmy (posiada m.in. numery: KRS, NIP, REGON). Dodatkowo przedsiębiorca decydując się na takową spółkę może pominąć sprawy związane z zakładaniem rachunku bankowego, bo gotowa spółka już go posiada.

Oferowane przez nas gotowe spółki posiadają konta bankowego, a część z nich także staż, który może okazać się się bardzo pomocny w czasie ubiegania się o kredytu bankowy. Jeżeli należysz do grona osób, które poszukują takiej właśnie spółki, zapraszam do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Podejmij współpracę i czerp korzyści ze świadczonych usług!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.