• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki z 2013 roku na sprzedaż

Jeżeli wiesz, że istnieje takie rozwiązanie jak: gotowe spółki z 2013 roku na sprzedaż to czemu czytasz ten artykuł, a nie bierzesz się za zakup? Ale skoro już jesteś na tej stronie i czytasz ten wpis, może warto było by dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat. Tak więc, gotowe spółki 2013 roku na sprzedaż są przedsiębiorstwami zarejestrowanymi w Krajowym Rejestrze Sądowym w 2013 roku i od tego momentu czekają na swojego pierwszego właściciela. Posiadają wszystkie potrzebne numery identyfikacyjne, czyli REGON i NIP. Są dostępne do prowadzenia działalności gospodarczej, brakuje im tylko jednego czynnika: godnego przedsiębiorcy.

Każda spółka posiada siedzibę w prestiżowej lokalizacji, jest to głównie centrum jednych z największych miast. Wszystkie dane można, a nawet powinno się zmienić. W ramach współpracy pracownicy Naszej Kancelarii zajmują się tymi formalnościami. Do jednych z głównych zalet zalicza się: szybkość funkcjonowania, ponieważ gotowe spółki z 2013 roku na sprzedaż, mogą rozpocząć działalność już następnego dnia.

Założone przez nas przedsiębiorstwo ułatwi Ci wejście na rynek.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.