• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki z 2012 roku

Gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, to spółki, które zostały już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Warto je kupować, gdyż dzięki nim omija nas cały czasochłonny proces rejestracji.

Nasza firma posiada w swojej ofercie gotowe spółki z 2012 roku. Są to spółki, które mimo to, że zostały założone w 2012 roku, to dotychczas nie prowadził żadnej działalności gospodarczej. Są czyste, co oznacza, że nie mają żadnych zadłużeń, ani zobowiązań. Ich zakup u nas jest w pełni bezpieczny. Warto więc skorzystać z naszej usługi. Dzięki temu, że zakupisz u nas spółkę z o.o. nie będziesz musiał spółki rejestrować. Oszczędzisz przy tym znaczną ilość czasu i będziesz mógł go poświęcić na rozwój własnej działalności gospodarczej. Prowadzenie firmy rozpoczniesz już kilka dni po załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Nasze gotowe spółki z 2012 roku na pewno przyniosą ci wiele korzyści. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz kupić od nas spółkę z o.o., to skontaktuj się z nami. Udzielimy ci wszystkich szczegółów i pozwolimy na bezpieczne, szybkie i bezproblemowe rozpoczęcie działalności twojego przedsiębiorstwa.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.