• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki z 2012 roku

Gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, to spółki, które zostały już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Warto je kupować, gdyż dzięki nim omija nas cały czasochłonny proces rejestracji.

Nasza firma posiada w swojej ofercie gotowe spółki z 2012 roku. Są to spółki, które mimo to, że zostały założone w 2012 roku, to dotychczas nie prowadził żadnej działalności gospodarczej. Są czyste, co oznacza, że nie mają żadnych zadłużeń, ani zobowiązań. Ich zakup u nas jest w pełni bezpieczny. Warto więc skorzystać z naszej usługi. Dzięki temu, że zakupisz u nas spółkę z o.o. nie będziesz musiał spółki rejestrować. Oszczędzisz przy tym znaczną ilość czasu i będziesz mógł go poświęcić na rozwój własnej działalności gospodarczej. Prowadzenie firmy rozpoczniesz już kilka dni po załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Nasze gotowe spółki z 2012 roku na pewno przyniosą ci wiele korzyści. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz kupić od nas spółkę z o.o., to skontaktuj się z nami. Udzielimy ci wszystkich szczegółów i pozwolimy na bezpieczne, szybkie i bezproblemowe rozpoczęcie działalności twojego przedsiębiorstwa.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.