• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki pod dotacje

Niedawno rozpoczęły się nabory wniosków o dotację w ramach nowej perspektywy finansowej, opracowanej na lata 2014-2020. Konkursy powoli się zaczynają i przedsiębiorcy już niebawem będą mogli skorzystać z możliwości otrzymania finansowego wsparcia ze środków Unii Europejskiej. Dofinansowanie przyznane zostanie jednak tylko wybranej grupie przedsiębiorstw, która oprócz zaprezentowania planu działań i złożenia wniosku, spełni określone wymagania w regulaminie konkursów.

Podstawowym warunkiem jakiemu będą musieli sprostać przedsiębiorcy, będzie posiadanie stażu przez prowadzoną przez nich spółkę. Ci, którzy od niedawna prowadzą działalność lub dopiero mają ją w planach mogą kupić gotowe spółki pod dotacje. Gotowe spółki pod dotacje to stażowe podmioty, które zostały zarejestrowane kilka lat wcześniej po to, aby pomóc swoim nabywcom pozyskać dotację ze środków unijnych. Są to spółki, które nie mają żadnych zadłużeń i posiadają czystą historię gospodarczą dzięki czemu wzbudzają zaufanie nie tylko potencjalnych kontrahentów ale również i instytucji finansowych.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00