• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaGotowe spółki 2015

Wiemy, jak ważne w biznesie jest aby działać szybko. Zdajemy sobie sprawę, że przedsiębiorca, który chce osiągnąć sukces musi podejmować działania natychmiastowo i szukać sposobów na zaoszczędzenie czasu.

Każdy kto zdecyduje się rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej w tym roku ma już możliwość skorzystania z naszej oferty. Czekają już na Państwa gotowe spółki 2015 pozwalające podjęcie działań już na kilka dni od zakupu. Gwarantujemy, że podmioty w naszej ofercie posiadają idealnie czystą historię oraz kompletną dokumentację. Ich zakup jest równoznaczny z dokonaniem procesu rejestracji, przedsiębiorca nie musi jednak wypełniać wniosków, kompletować załączników czy tracić czasu na oczekiwanie na rozpatrzenie jego wniosku.

Gotowe spółki 2015 czekają. Wystarczy do nas napisać i zdecydować się na współpracę, a już za kilka dni będą Państwo mogli cieszyć się własną firmą. Po skontaktowaniu się z nami, udzielimy wszelkich informacji o dostępnych podmiotach i udzielimy szczegółowych informacji o warunkach współpracy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.