• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki 2014

Postanowiłeś założyć własną firmę? Wybrałeś spółkę z o.o. jednak nie chcesz jej zakładać? Skontaktuj się z nami. Posiadamy bowiem gotowe spółki 2014 na sprzedaż.
Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jakie mamy w swojej ofercie zostały już zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Dzięki temu nie musisz już przechodzić przez ciężki proces ich zakładania. Oszczędzisz swój czas i będziesz mógł poświęcić go na inne sprawy związane z nowo otwieranym przedsiębiorstwem.

Gotowe spółki 2014, które posiadamy są czyste. Nie mają żadnych zadłużeń, ani zobowiązań. Dzięki temu nie musisz się o nic martwić, cały proces jest bardzo bezpieczny. A jeśli potrzebne ci będą pieniądze na rozkręcenie własnego przedsiębiorstwa, to będziesz mógł wziąć kredyt. Nasze spółki posiadają bowiem zdolności kredytowe. Banki nie mają żadnego problemu z udzielaniem kredytów spółkom, które posiadają staż i nie mają żadnych zadłużeń.

Nasze spółki z o.o. są bardzo korzystne w zakupie, ponieważ zaraz po załatwieniu wszystkich formalności będziesz mógł rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Nie będziesz musiał czekać, tak jak przy rejestracji.
Gotowe spółki 2014 czekają właśnie na ciebie. Skontaktuj się z nami, a będziesz miał możliwość zakupu takich spółek i szybkiego rozpoczęcia działalności własnego biznesu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.