• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaGotowe spółki 2013

Rozpoczęcie działalności gospodarczej wiąże się z nie jedną formalnością i urzędem. Administracja w Polsce jest bowiem bardzo rozbudowana. Na ratunek przychodzi nasza firma, która ma do zaoferowania gotowe spółki 2013, czyli podmioty gospodarcze w pełni zarejestrowane, wyposażone w numery NIP i REGON, z uregulowaną sytuacją prawną, gotowe do podjęcia działalności od zaraz.

Specjalizujemy się w sprzedaży spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, robimy to na co dzień, zaufała nam już nie jedna osoba. Ty również możesz. Dlaczego oferujemy Ci spółkę z o.o.? Gdyż jest to najbardziej popularna forma, która pozwala na wykluczenie majątku wspólników z odpowiedzialności za zobowiązania. Posiada osobowość prawną, dzięki czemu wiarygodność przedsiębiorstwa jest większa oraz może zostać założona nawet przez jednego członka.

Wybierając gotowe spółki 2013, oszczędzasz swój czas i nerwy. Możesz zająć się realizacją wyznaczonych celów, a nie tracić czas na rejestrowanie firmy. Z takiego rozwiązania korzysta coraz więcej osób. Jeśli jesteś również zainteresowany, skontaktuj się z nami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.