• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówGotowe spółki

Słyszałeś może kiedyś takie stwierdzenie, że gotowe spółki są najlepszym, najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem na założenie własnej działalności gospodarczej? Tak, bo to prawda. Jednak wszystko zależy od tego, jakimi priorytetami kierujesz się przy wyborze sposobu na własną firmę. Kiedy wybrać gotowe spółki?

Musisz zastanowić się z pewnością ile czasu chcesz poświęcić na założenie spółki. Jak najmniej? Gotowe spółki to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Jeżeli kupisz takową spółkę, to firmę możesz prowadzić już po kilku dniach. Nie musisz przejmować się długotrwałym bieganiem po urzędach, załatwieniem formalności, stresującym oczekiwaniem na decyzje odpowiednich instytucji. Kupując spółkę możesz o tym zapomnieć. Gotowa spółka jest w pełni przygotowana do prowadzenia działalności gospodarczej. Posiada wszystkie niezbędne dokumenty. Jest to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na oszczędność czasu i chcą jak najszybciej generować zysk i prowadzić firmę do sukcesu. Należysz do grona tych osób? Skorzystaj z naszej oferty!

Oferujemy Ci gotowe spółki gotowe spółki z oo. Najchętniej wybierana forma spółki przez przedsiębiorców i jeszcze nie trzeba czekać na rejestrację? Tak, to możliwe! Zadzwoń do nas i skorzystaj z naszej oferty!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki