• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki

Słyszałeś może kiedyś takie stwierdzenie, że gotowe spółki są najlepszym, najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem na założenie własnej działalności gospodarczej? Tak, bo to prawda. Jednak wszystko zależy od tego, jakimi priorytetami kierujesz się przy wyborze sposobu na własną firmę. Kiedy wybrać gotowe spółki?

Musisz zastanowić się z pewnością ile czasu chcesz poświęcić na założenie spółki. Jak najmniej? Gotowe spółki to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Jeżeli kupisz takową spółkę, to firmę możesz prowadzić już po kilku dniach. Nie musisz przejmować się długotrwałym bieganiem po urzędach, załatwieniem formalności, stresującym oczekiwaniem na decyzje odpowiednich instytucji. Kupując spółkę możesz o tym zapomnieć. Gotowa spółka jest w pełni przygotowana do prowadzenia działalności gospodarczej. Posiada wszystkie niezbędne dokumenty. Jest to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na oszczędność czasu i chcą jak najszybciej generować zysk i prowadzić firmę do sukcesu. Należysz do grona tych osób? Skorzystaj z naszej oferty!

Oferujemy Ci gotowe spółki gotowe spółki z oo. Najchętniej wybierana forma spółki przez przedsiębiorców i jeszcze nie trzeba czekać na rejestrację? Tak, to możliwe! Zadzwoń do nas i skorzystaj z naszej oferty!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.