• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe firmy Kraków

Planujesz otworzyć działalność w województwie małopolskim? Szukasz odpowiedniego miejsca, które przyniesie masę klientów? Zapewniam Cię, że Kraków będzie najwłaściwszym miejscem na otworzenie firmy. Jest to bowiem miejsce ciągle rozwijające się, które kusi swoją atrakcyjnością wielu inwestorów. Szukasz sposoby na założenie firmy? Najbezpieczniejszym sposobem na otworzenie działalności będą gotowe firmy Kraków. Dlaczego?

Gotowe firmy Kraków otwierają przed Tobą wiele możliwości właśnie w tym mieście. Właściwa lokalizacja, rzesza klientów a przy tym szansa na prowadzenie działalności zaledwie po kilku dniach. Dlaczego miałbyś przechodzić przez cały tradycyjny proces rejestracji, skoro ten czas możesz poświęcić na generowanie zysku swojej firmy? Weź sprawy w swoje ręce!

Po przeczytaniu artykułu stwierdzasz, że gotowe firmy Kraków są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie? Też tak sądzę! Skontaktuj się z naszym biurem i poznaj szczegóły oferty. Wystartuj na drogę realizacji planów. Skorzystaj z naszej pomocy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.