• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe firmy Katowice

Myślisz o założeniu własnego biznesu w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? To bardzo dobry wybór, który pozwala na zabezpieczenie majątku wspólników oraz na zwiększenie wiarygodności przedsiębiorstwa, gdyż ta forma działalności gospodarczej posiada osobowość prawną. Spółka, w przeciwieństwie do jednoosobowej firmy, zmniejsza podejmowane ryzyko, gdyż zakłada ją zwykle nie jedna osoba, ale kilka wspólników.

Niestety jedną z wad spółki z o.o. jest jej długi, kosztowny i wymagający wielu formalności- proces rejestracji. Czy da się ten problem pominąć? Oczywiście! Dzięki usłudze naszej Kancelarii- gotowe firmy Katowice. Co oznacza słowo "gotowe"? To, ze spółka jest już zarejestrowana, a dodatkowo wyposażyliśmy ją w numery NIP i REGON. Można więc, po dokonaniu jedynie aktualizacji w KRS, w ciągu dwóch dni rozpocząć działalność gospodarczą.

Gotowe firmy Katowice to doskonała opcja dla przyszłych przedsiębiorców, która zdecydowanie ułatwia start w działalności gospodarczej. Jesteś nią zainteresowany? Skontaktuj się z nami, skorzystaj i ciesz się świetnym wyborem.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.