• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe firmy Katowice

Myślisz o założeniu własnego biznesu w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? To bardzo dobry wybór, który pozwala na zabezpieczenie majątku wspólników oraz na zwiększenie wiarygodności przedsiębiorstwa, gdyż ta forma działalności gospodarczej posiada osobowość prawną. Spółka, w przeciwieństwie do jednoosobowej firmy, zmniejsza podejmowane ryzyko, gdyż zakłada ją zwykle nie jedna osoba, ale kilka wspólników.

Niestety jedną z wad spółki z o.o. jest jej długi, kosztowny i wymagający wielu formalności- proces rejestracji. Czy da się ten problem pominąć? Oczywiście! Dzięki usłudze naszej Kancelarii- gotowe firmy Katowice. Co oznacza słowo "gotowe"? To, ze spółka jest już zarejestrowana, a dodatkowo wyposażyliśmy ją w numery NIP i REGON. Można więc, po dokonaniu jedynie aktualizacji w KRS, w ciągu dwóch dni rozpocząć działalność gospodarczą.

Gotowe firmy Katowice to doskonała opcja dla przyszłych przedsiębiorców, która zdecydowanie ułatwia start w działalności gospodarczej. Jesteś nią zainteresowany? Skontaktuj się z nami, skorzystaj i ciesz się świetnym wyborem.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.