• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowa umowa spółki z o.o.

Proces rejestracji od zawsze był czasochłonny i uciążliwy, wiązał się z wieloma czynnościami jakie trzeba było dopełnić. Przedsiębiorcy zobligowani byli do skompletowania listy dokumentów oraz stworzenia i przedłożenia odpowiednich wniosków. Aby ułatwić im zakładanie firmy i zredukować formalności stworzono system umożliwiający rejestrację firmy drogą elektroniczną.

Pomimo iż system S24 został udostępniony polskim przedsiębiorcom do użytku już ponad dwa lata temu wielu z tych, którzy decydują się rozpocząć prowadzenie własnej działalności w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, nie zdaje sobie sprawy, że mogą założyć ją przez internet. Wystarczy, że założą oni swoje konto w specjalnym systemie teleinformatycznym i będzie już czekała tam na nich gotowa umowa spółki z o.o., która uzupełnią swoimi danymi. Na tym w zasadzie zakończy się procedura. Gotowa umowa spółki z o.o. którą należy tylko wypełnić, to rozwiązanie znacznie ułatwiające businessmanom rejestrację własnego podmiotu gospodarczego.

Własna firma w kilka chwil?-To możliwe jeśli skorzystasz z systemu S24.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.