• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowa spółka z o.o. z możliwością kredytowania

Spółka z ograniczona odpowiedzialnością jest najpopularniejszą formą wśród przedsiębiorców jeśli chodzi o zakładanie firm. Od czego to zależy? Od jej zalet czyli wykluczenia wspólników z odpowiedzialności za zobowiązania, co jest bardzo ważne, gdyż zmniejsza ryzyko prowadzenia działalności gospodarczej oraz od możliwości założenia jej przez jednego członka. A czym jest gotowa spółka z o.o. z możliwością kredytowania? Jest wspaniałą ofertą dla przyszłych biznesmenów.

Obecnie, jak każdy wie, gdy chcemy załatwić jakieś formalności, musimy zmierzyć się z długimi kolejkami urzędowymi. Tego nie da się pominąć również jeśli chodzi o założenie spółki i jej rejestrację, która w przypadku spółki z o.o. może przeciągać się nawet do miesiąca.

Po co jednak marnować czas i nerwy? Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy opcję gotowa spółka z o.o. z możliwością kredytowania. Co należy przez to rozumieć? Że nasza firma posiada czyste spółki, które nie mają żadnych zadłużeń. Co jeszcze jest ważne? Posiadają one staż czasowy. Na te dwie cechy, banki zwracają wielką uwagę podczas przyznawania kredytu. Dlatego nie zwlekaj, skorzystaj z naszej propozycji i ciesz się własnym przedsiębiorstwem z dnia na dzień.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00