• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowa spółka z o.o. komandytowa

Już czas. Czas, aby założyć swoją działalność gospodarczą. Jesteś osobą ambitną, przedsiębiorczą i potrafiąca zadbać o swój rozwój zawodowy? Po długich rozmyśleniach nad tym, co chcesz robić w życiu, w końcu udało się opracować plan? Brawo. To najlepszy dowód na to, że wiesz co będzie dla Ciebie najlepsze.

Mam jednak nadzieję, że dalej nie chcesz postępować pochopnie. Każdy krok musi być przemyślany i skonsultowany z kimś, kto w pełni się na tym zna i będzie w stanie Ci doradzić. Zastanawiałeś się nad tym, jaką formę powinno mieć zakładane przez Ciebie przedsiębiorstwo? Jeśli nie, to mam dla Ciebie pewną wartościową informację. Gotowa spółka z o.o. komandytowa to opcja, która została opracowana z myślą o ludziach, dla których jedną z najważniejszych wartości w życiu jest czas. W końcu nie bez powodu mówi się, że czas to pieniądz...

Jeżeli wciąż zastanawiasz się nad tym, czy to jest dobry pomysł, to zachęcam Cię do zapoznania się z pozostałymi formami i możliwościami, które stoją przez przedsiębiorcą , który planuje rozpocząć własną działalność. Jednak już teraz chcę Ci oznajmić, że lepszej opcji nie znajdziesz. Nic na siłę, wybór należy do Ciebie ! Nie zwlekaj, aby nikt Cię nie ubiegł !

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.