• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowa spółka kapitałowa

Czym jest gotowa spółka kapitałowa? To nic innego jak gotowa spółka z oo, po której zakupie możesz zacząć prowadzić działalność już po kilku dniach. Chcesz szybko osiągać zysk? W okresie, kiedy bezrobocie z każdym dniem rośnie, marzysz o tym, aby ustabilizować swoją sytuację finansową? Kup spółkę, generuj zysk od zaraz i prowadź firmę do sukcesu!

Gotowa spółka kapitałowa jest w pełni przygotowana do prowadzenia działalności. Posiada wszelkie niezbędne dokumenty bez których funkcjonowanie spółki byłoby niemożliwe. Decydując się na zakup gotowej spółki możesz zapomnieć o bieganiu po urzędach, załatwianiu spraw, staniu w kolejkach, zmaganiach z całą biurokracją. Nasza Kancelaria oferuje Ci sposób na szybką działalność i szybkie generowanie zysku jakim jest gotowa spółka kapitałowa.

Skorzystaj z pomocy naszej Kancelarii. Zacznij prowadzić działalność na wysokim poziomie już od początku. Ciesz się ustabilizowaną sytuacją finansową! Skontaktuj się z nami i dowiedz się o szczegółach oferty przygotowanej dla Ciebie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00