• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowa firma z 2014

Gotowa firma z 2014 to rozwiązanie, które zapewni Ci lepszą przyszłość. Możesz rozpocząć bowiem w całkiem prosty sposób i bez zbędnych formalności, prowadzenie działalności gospodarczej. Będziesz więc właścicielem przedsiębiorstwa, co da Ci wyższe dochody.
Nasza firma oferuje Ci do sprzedaży spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, gdyż jest ona najczęściej wybierana przez przyszłych przedsiębiorców i posiada wiele zalet. Jak już wiemy z samej nazwy- majątek wspólników jest wykluczony z odpowiedzialności za zobowiązania. Spółka ta posiada też osobowość prawną, dzięki czemu wiarygodność naszej firmy wzrasta.

Każdy, kto ma pomysł na biznes, chciałby go jak najszybciej wcielić w życie, aby móc realizować wyznaczone cele i dążyć do osiągania sukcesów. Jest to możliwe właśnie z ofertą gotowa firma 2014. Kupując od nas spółkę z o.o., możesz zacząć kierowanie przedsiębiorstwem już w ciągu dwóch dni. W dodatku nie obchodzi Cię proces rejestracji, gdyż już go przeprowadziliśmy. Wyposażyliśmy Twoją spółkę z potrzebne numery NIP i REGON. Dlatego start będzie dla Ciebie o wiele prostszy, gdyż pominiesz kwestie formalności i urzędowych kolejek.

Zainteresowanych prosimy o kontakt!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.