• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówFirmy księgowe

System księgowości firmy jest bardzo ważną częścią działalności gospodarczej przedsiębiorców. Prawidłowo prowadzony umożliwia pozyskanie wielu informacji finansowych na temat wyników prowadzonej działalności firmy. Z uwagi na bardzo rozbudowane zagadnienia księgowe coraz większym zainteresowaniem cieszą się firmy księgowe, które oferują kompleksową obsługę dla firm. Przedsiębiorcy mają możliwość nie tylko pozyskania usług księgowych ale także mogą korzystać z porad ekspertów, których zatrudniają takie firmy księgowe.

Część podmiotów gospodarczych z pewnością będzie się zastanawiać nad kosztem, jaki będzie się wiązał z skorzystania z usług biura rachunkowego. Z pewnością samodzielnie prowadzenie księgowości byłoby tańszym rozwiązaniem, jednak popełnienie błędów następnie składanie odpowiednich wyjaśnień w końcowym rezultacie mogłoby się okazać mało atrakcyjnym rozwiązaniem. Firmy księgowe posiadają ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej , w razie niewłaściwego wykonania obowiązków przedsiębiorca może domagać się odszkodowania.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00