• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówE-sekretariat Kraków

Prowadzisz firmę i przerażają Cię zwiększające się koszty? Obawiasz się, że w niedalekiej przyszłości zamiast osiągać zysk, to sam będziesz musiał dopłacać do biznesu? No przyznam, że jest to przykra wizja przyszłości, na którą nie powinieneś sobie pozwolić. Jako człowiek przedsiębiorczy musisz znaleźć jak najlepsze rozwiązania, które pozwolą Ci na wyprowadzenie Twojej firmy z kryzysu.

Takim właśnie rozwiązaniem jest e-sekretariat Kraków, który pozwala Ci zna znaczną redukcję kosztów prowadzenia firmy. Korzystając z tej metody, możesz posługiwać się wybranym adresem jako adresem firmowym. Do usług oferowanych przez e-sekretariat Kraków jest także odbiór poczty oraz poinformowanie Cię o niej poprzez jej zeskanowanie, korzystanie z indywidualnego numeru faksu a także przekazywanie faksów na wskazany e-mail. Możesz więc z łatwością zauważyć, że korzystając z możliwości jakie daje Ci e-sekretariat Kraków uda Ci się znacznie zaoszczędzić.

Zrób coś dla swojej firmy. Wyprowadź ją na prostą z wirtualnym sekretariatem w Krakowie. Skontaktuj się z naszymi doradcami by uzyskać szczegółowe informacje na temat naszej oferty.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.