• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówe-Sekretariat

E-sekretariat podobnie jak wirtualne biuro pozwala Ci na zaoszczędzenie ogromnej sumy pieniędzy.
Dla tych przedsiębiorców, dla których każdy grosz się liczy i nie chcą przeznaczać pieniędzy na bezsensowne wydatki e-sekretariat jest idealnym rozwiązaniem.

Co dokładnie daje nam skorzystanie z usługi jaką jest e-sekretariat? Klient może posługiwać się wybranym adresem jako adresem firmowym i rejestracyjnym siedziby. Dodatkowymi zaletami są na pewno odbiór poczty wraz z poinformowaniem o tym klienta, skanowanie poczty i przekazywanie na e-mail, korzystanie z indywidualnego faksu, przekazywanie faksów na wskazany e-mail. Trzeba pamiętać jednak, że ilość oferowanych usług zależy od pakietu oferowanego przez firmę. Każda firma ma swojej ofercie inne usługi, z którymi należy się zapoznać.

Skorzystanie z nowości jaką jest e-sekretariat z pewnością nie będzie złym pomysłem. Zapoznaj się bardziej z tym sposobem na oszczędzanie. Bądź nowoczesnym przedsiębiorcom i korzystaj z nowoczesnych rozwiązań!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.