• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówE-podpis weryfikacja zdalna

Wiele osób decyduje się na założenie podpisu elektronicznego. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest fakt, że wszystkich formalności można dopełnić zdalnie, czyli za pośrednictwem Internetu.

Nasza Kancelaria oferuje zdalną sprzedaż podpisów elektronicznych. Zakup e-podpisu wymaga potwierdzenia tożsamości kupującego. Do zdalnej obsługi Klienta wymagane jest:
- polskie konto bankowe, którego właścicielem jest osoba ubiegająca się o certyfikat,
- urządzenie wyposażone w kamerkę internetową,
- telefon, na który nasi specjaliści będą mogli wysłać link umożliwiający zdalną identyfikację osoby ubiegającej się o certyfikat.

E-podpis weryfikacja zdalna zobowiązuje do dostosowania się do odgórnie narzuconej procedury. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że odpowiednie zabezpieczenie danych Klienta zwiększa bezpieczeństwo procesu pozyskania podpisu elektronicznego.

Nasza Kancelaria zajmuje się obsługą Klientów za pośrednictwem Internetu. Swoje usługi świadczymy również zdalnie dla osób z całej Polski, które chcą posługiwać się własnym podpisem elektronicznym. Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.