• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówE-adres

Z czym kojarzy Ci się e-adres? Adres internetowy? Link? Nic z tych rzeczy. W ostatnim czasie wśród przedsiębiorców robi się coraz głośniej na temat wirtualnych biur, które często są kojarzone jako wirtualne adresy (e-adresy). To nie to samo... Poniżej różnice.

Wirtualne biuro jest usługą skierowaną do przedsiębiorców, którzy są zainteresowani korzystaniem z pomocy na każdym etapie swojej działalności. W siedzibie takiego biura można korzystać także z personelu, którego zadaniem jest prowadzenie biurowych spraw firm korzystających. Jednak e-adres jest usługą, budzącą zainteresowanie wśród przedsiębiorców, którym zależy w szczególności na adresie rejestrowym swojej firmy i obsłudze jej korespondencji. Wynajęty e-adres można umieszczać na różnego rodzaju materiałach reklamowych, w stosunkach z kontrahentami oraz w sprawach urzędowych.

Dobrze zlokalizowany adres firmy sprzyja również budowaniu jej wizerunku, co stanowi podstawę w zdobywaniu Klientów.

Teraz spróbuj dokończyć jedno, proste zdanie - „Jako przedsiębiorca dla swojej firmy wybrałbym...”ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.