• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDruki do rejestracji spółki

Zamierzasz prowadzić własną firmę? Już się zdecydowałeś i teraz czeka Cię ogromny krok, jakim jest założenie spółki? Nie chcesz kupić już istniejącej spółki, ale pragniesz zarejestrować swoją? Nie do końca wiesz, jak to zrobić oraz jakie dokumenty i druki do rejestracji spółki są wymagane?

Zapewne potrzebujesz teraz pomocy. My chętnie pomożemy Ci przebrnąć przez całą procedurę rejestracyjną spółki. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde Twoje pytanie, udzielą wielu pomocnych rad, które przydadzą się w procesie zakładania spółki, jak i w późniejszym prowadzeniu firmy. Zgromadzą, wypełnią, a nawet złożą potrzebne druki do rejestracji spółki za Ciebie do odpowiednich urzędów. Całe zlecone im zadanie wykonają w krótkim czasie, abyś Ty mógł, jak najszybciej cieszyć się z działania swojej spółki. Jako doświadczona i renomowana firma dajemy gwarancję na świadczone przez nas usługi. Cechujemy się rzetelnością, kompleksowością oraz starannością w tym, co robimy. Skorzystaj z naszych usług, a na pewno nie pożałujesz.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.