• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej

Ten, kto nigdy nie był prezesem przedsiębiorstwa może tylko próbować wyobrazić sobie jak ciężkim zadaniem jest prowadzenie własnej firmy i ile wyzwań stawia każdego ono dnia przed przedsiębiorcą. Aby businessman skutecznie mógł wywiązywać się ze swoich zadań musi posiadać chociażby podstawową wiedzę z dziedziny księgowości i być obznajomionym w świecie finansów.

W czasach bardzo silnej konkurencyjności, kiedy znalezienie klientów i ukształtowanie stabilnej pozycji na rynku jest niezwykle ciężkie, pomocne okazuje się doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Skorzystanie z tej usługi pozwala podejmować skuteczniejsze zadania, oparte na poradach, budowanych na wiedzy merytorycznej i wieloletnim doświadczeniu. Wsparcie podczas podejmowania decyzji w kwestiach zarządzania czy planowanych inwestycji sprawia, że są one bardziej obiektywne i rozsądne.
Jeżeli uważasz, że doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej pozwoliłoby również Twojej firmie rozwinąć skrzydła, napisz do nas i skorzystaj z usług oferowanych przez naszych ekspertów.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.