• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo w sprawie założenia spółki komandytowej

Jeżeli zamierzasz otworzyć swoją firmę w postaci spółki komandytowej to proponuje Ci doradztwo w sprawie założenia spółki komandytowej. Jeżeli skorzystasz z zaproponowanej Ci oferty, to z pewnością cały proces rejestracji spółki przebiegnie szybko i bezproblemowo. Zaciekawiony? Sprawdź jak doradztwo w sprawie założenia spółki komandytowej wygląda w praktyce.

Jeżeli szukasz pomocy w sprawie rejestracji spółki komandytowej to idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z porad i usług wyspecjalizowanych firm, takiej jak nasza. W swoim gronie posiadamy szereg specjalistów, którzy czekają na to, aby Ci pomóc. Dobrze wiemy, że procedura rejestracyjna spółki wydaje się być bardzo skomplikowana. W praktyce nie jest tak źle, na jakie wygląda. Jednak jeżeli nie chcesz sam przechodzić przez proces rejestracyjny spółki to skorzystaj z naszej pomocy. Zarejestrujemy za Ciebie spółkę komandytową. Spełnimy Twoje oczekiwania.

Spółka komandytowa to jest to? Chcesz, żeby to ona była źródłem Twojej firmy? Skorzystaj z naszej oferty, która zawiera doradztwo w sprawie założenia spółki komandytowej. Skontaktuj się naszym przedstawicielem i poznaj szczegóły oferty. Zapraszam do kontaktu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.