• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo w sprawie założenia spółki

Doradztwo w sprawie założenia spółki przeznaczone jest dla tych przedsiębiorców, dla których zakładanie firmy jest procesem skomplikowanym. Jeżeli więc niepewnie czujesz się na rynku spółek, w procesie rejestracyjnym spółki, podczas etapów zakładania działalności to warto abyś skorzystał z naszej usługi, która skierowana jest właśnie dla Ciebie.

Doradztwo w sprawie założenia spółki polega na przekazaniu potrzebnych informacji temu, kto ich potrzebuje. Nasi eksperci dzięki wieloletniemu doświadczeniu uzbierali dosyć spory zasób wiedzy, który pragną wykorzystać pomagając innym. Jeżeli właśnie Ty potrzebujesz pomocy, to dlaczego miałbyś nie skorzystać z porady specjalisty? Nie wiesz jak przebiega proces rejestracji spółki? Nie chciałbyś zagubić się w tej całej biurokracji? Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania?

Skorzystaj z pomocy naszej Kancelarii. Wiemy, że proces rejestracji spółki jest skomplikowany, dlatego chcemy pomóc przedsiębiorcom w tym początkowym, ale jakże ważnym etapie. Skontaktuj się z naszymi doradcami. Przekonaj się, że doradztwo w sprawie założenia spółki pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości! Zapraszam do kontaktu.
Odpowiedz, Odpowiedz wszystkim lub Prześlij dalej | WięcejDane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00