• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo w sprawie sprzedaży spółki

Prowadzenie własnej firmy to zadanie, którego podejmuje się wielu ambitnych ludzi. Bardzo często jednak na ich drodze pojawiają się utrudnienia takie jak na przykład konieczność prowadzenie pełnej księgowości, brak klientów a co za tym idzie przychodów, czy też obowiązek odprowadzania składek. Część z nich decyduje się wszcząć postępowanie likwidacyjne, część postanawia sprzedać swoją firmę.

Nie jest łatwo znaleźć chętnych do nabycia działalności gospodarczej, oferty tego typu budzą nieufność i podejrzenia, dlatego większość podczas szukania nabywców dla swojej firmy decyduję się skorzystać z usługi, którą jest doradztwo w sprawie sprzedaży spółki. Biura czy kancelaria zajmujące się tym udzielają wskazówek, które pozwalają osiągnąć jak największe korzyści wynikające ze sprzedaży. Bardzo często zdarza się, że świadczą oni również usługę pośrednictwa, pomagają znaleźć klientów chętnych do nabycia firmy i stworzyć umowę dotyczącą sprzedaży. Przeprowadzają one cały proces czuwając nad tym aby przebiegł w sposób właściwy.

Doradztwo w sprawie sprzedaży spółki to usługa, którą na rzecz klientów świadczy również nasza Kancelaria. Nasi eksperci pomogli już wielu klientom, którzy obdarzyli nam zaufaniem. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z naszą ofertą, zapraszam do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.