• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo w sprawie sprzedaży spółki

Prowadzenie własnej firmy to zadanie, którego podejmuje się wielu ambitnych ludzi. Bardzo często jednak na ich drodze pojawiają się utrudnienia takie jak na przykład konieczność prowadzenie pełnej księgowości, brak klientów a co za tym idzie przychodów, czy też obowiązek odprowadzania składek. Część z nich decyduje się wszcząć postępowanie likwidacyjne, część postanawia sprzedać swoją firmę.

Nie jest łatwo znaleźć chętnych do nabycia działalności gospodarczej, oferty tego typu budzą nieufność i podejrzenia, dlatego większość podczas szukania nabywców dla swojej firmy decyduję się skorzystać z usługi, którą jest doradztwo w sprawie sprzedaży spółki. Biura czy kancelaria zajmujące się tym udzielają wskazówek, które pozwalają osiągnąć jak największe korzyści wynikające ze sprzedaży. Bardzo często zdarza się, że świadczą oni również usługę pośrednictwa, pomagają znaleźć klientów chętnych do nabycia firmy i stworzyć umowę dotyczącą sprzedaży. Przeprowadzają one cały proces czuwając nad tym aby przebiegł w sposób właściwy.

Doradztwo w sprawie sprzedaży spółki to usługa, którą na rzecz klientów świadczy również nasza Kancelaria. Nasi eksperci pomogli już wielu klientom, którzy obdarzyli nam zaufaniem. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z naszą ofertą, zapraszam do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.