• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo dla firm

Nierzadkim zjawiskiem jest to, że firmy bardzo dobrze prosperują na rynku, generują coraz to większe zyski, ale potrzebują porad w niektórych kwestiach. Profesjonalne porady przyczyniają się do bardziej efektywnych rozwiązań. Warto zdecydować się na współpracę z biurem księgowym, które oferuje doradztwo dla firm w wielu dziedzinach.

Jakie doradztwo oferuje nasze biuro? Z racji tego, że naszym celem jest pomoc przedsiębiorcom to oferujemy doradztwo w zakresie założenia firmy. Pomożemy wybrać najkorzystniejszą formę prawną, dzięki której przyszły przedsiębiorca szybko osiągnie sukces. Wiemy o tym, że prowadzenie własnej firmy także wiąże się z wieloma obowiązkami. Z tego powodu oferujemy także doradztwo w zakresie księgowym, podatkowym oraz prawnym.

Podjęcie współpracy z naszym biurem z pewnością przyniesie wiele korzyści teraz oraz w przyszłości. Nasze usługi opieramy na wieloletniej obecności na rynku, ogromnym doświadczeniu oraz pozyskanej wiedzy z zakresu przepisów prawa. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą to zapraszamy do zapoznania się z całym pakietem usług.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00