• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDeklaracje podatkowe

Deklaracje podatkowe stanowią podstawę do rozliczenia się z tytuły należnego podatku dochodowego. Wyróżnić można kilka rodzajów deklaracji, które odpowiednie są dla danej grupy podatników oraz przypisane są do określonego tytułu rozliczenia podatkowego.

Deklaracje podatkowe zwierają ściśle określony zakres informacji, które muszą przedstawić podmioty gospodarcze składając zeznania podatkowe. Jeśli podatnik ma problem z wypełnieniem oraz złożeniem takiej deklaracji powinien się zwrócić o pomoc. Popełnienie błędów wiązać się będzie z koniecznością złożenia odpowiednich wyjaśnień oraz niepotrzebnymi nerwami.

Nasza Kancelaria zatrudnia ekspertów, którzy zajmują się rozliczeniem podatkowym. Zaufało nam już wiele podmiotów gospodarczych, którzy borykali się z trudnościami w złożeniu zeznania podatkowego. Gwarantujemy Państwu terminowość oraz eliminujemy możliwość popełnienia błędów dzięki doświadczeniu oraz wykształceniu naszej kadry pracowniczej. Zachęcamy Państwa do podjęcia z nami współpracy.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.