• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki z o.o. Poznań

Zakładanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nie jest łatwe. Wymaga poświęcenia dużej ilości czasu i ogromnego zaangażowania. Do wypełnienia jest wiele dokumentów i wniosków. Następnie trzeba je jeszcze złożyć w odpowiednich urzędach. To, że rejestracja spółki z o.o. nie jest prosta, często prowadzi do tego, że po prostu część osób jej nie zakłada. Aby wszystkim ułatwić zdobycie własnej spółki z o.o. i założenie firmy, oferujemy czyste spółki z o.o. Poznań.

Spółki, które posiadamy zostały już założone. Na rynku już istnieją, ale nie prowadziły jeszcze żadnej działalności. Z tego powodu nie mają żadnych zadłużeń, ani zobowiązań wobec wierzycieli. Jeśli zdecydujesz się kupić u nas spółkę z o.o., prowadzenie firmy możesz rozpocząć już kilka dni po załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Czyste spółki z o.o. Poznań mają siedzibę właśnie w Poznaniu, ale posiadamy także spółki, które istnieją w innych Polskich miastach m.in. w Krakowie, Warszawie i Katowicach.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, i chcesz poznać jej szczegóły to skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie nurtujące cię pytania, a ty dzięki nam będziesz mógł rozpocząć prowadzenie własnego biznesu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.