• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki z o.o. mazowieckie

eśli masz świetny pomysł na biznes i zależy Ci na jego szybkiej realizacji, to czyste spółki z o.o. mazowieckie są dla Ciebie idealną ofertą. Dzięki nim rozpoczniesz działalność już w ciągu dwóch dni od daty transakcji. Jak to możliwe? Są bowiem podmiotami w pełni zarejestrowanymi, wyposażonymi w niezbędne numery NIP i REGON, z uregulowaną sytuacją prawną. Dlatego wystarczy jedynie dokonać aktualizacji wpisów w KRS i można zaczynać kierowanie przedsiębiorstwem!

Dlaczego akurat spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Są one bowiem najczęściej wybieraną formą działalności, a przede wszystkim pozwalają ograniczyć ryzyko przy wejściu na rynek. Wspólnicy bowiem nie odpowiadają za zobowiązanie spółki. Innym plusem jest to, że posiadają osobowość prawną, dzięki czemu wiarygodność firmy jest większa.

Wybierając czyste spółki z o.o. mazowieckie, nie marnujesz czasu na wypełnianie wniosków i załatwianie formalności w urzędach. Szybciej realizujesz też swoje cele. Takie rozwiązanie staje się coraz bardziej opłacalne wśród przedsiębiorców, a samodzielna rejestracja to przeżytek. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.