• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki z o.o. mazowieckie

eśli masz świetny pomysł na biznes i zależy Ci na jego szybkiej realizacji, to czyste spółki z o.o. mazowieckie są dla Ciebie idealną ofertą. Dzięki nim rozpoczniesz działalność już w ciągu dwóch dni od daty transakcji. Jak to możliwe? Są bowiem podmiotami w pełni zarejestrowanymi, wyposażonymi w niezbędne numery NIP i REGON, z uregulowaną sytuacją prawną. Dlatego wystarczy jedynie dokonać aktualizacji wpisów w KRS i można zaczynać kierowanie przedsiębiorstwem!

Dlaczego akurat spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Są one bowiem najczęściej wybieraną formą działalności, a przede wszystkim pozwalają ograniczyć ryzyko przy wejściu na rynek. Wspólnicy bowiem nie odpowiadają za zobowiązanie spółki. Innym plusem jest to, że posiadają osobowość prawną, dzięki czemu wiarygodność firmy jest większa.

Wybierając czyste spółki z o.o. mazowieckie, nie marnujesz czasu na wypełnianie wniosków i załatwianie formalności w urzędach. Szybciej realizujesz też swoje cele. Takie rozwiązanie staje się coraz bardziej opłacalne wśród przedsiębiorców, a samodzielna rejestracja to przeżytek. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00