• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówCzyste spółki z o.o. komandytowe

Chcesz, aby Twoja firma szybko zaczęła się rozwijać, ale nie wiesz jak to przyspieszyć... Czy słyszałeś zatem o opcji, którą jest zakup już gotowej spółki ? Jest to sposób, który umożliwia przedsiębiorcom rozpoczęcie działalności z dnia na dzień bez konieczności „rozkręcania” biznesu. Ot po prostu kupujesz spółkę i zaczynasz działać mając już grono Klientów, których nie możesz zniechęcić. Polityka Twojej firmy powinna być podobna do poprzedniego właściciela, a nawet lepsza. Niech Klient wie, że była to zmiana na lepsze.

Jeżeli jesteś już bliski podjęcia decyzji, to musisz być świadomy tego, aby brać pod uwagę tylko czyste spółki z o.o. komandytowe. Co oznacza określenie „czysta”? Innymi słowy można to ująć tak, iż jest ona wolna od wszelkich zobowiązań, długów, niespłaconych pożyczek itp. Jeśli osobiście nie czujesz się na siłach, aby zająć się pozyskaniem tych informacji, które mogą zaważyć na Twoją przyszłość związaną z prowadzeniem tej firmy, zgłoś się do nas. My zrobimy to za Ciebie, a Ty otrzymasz komplet dokumentów, które przedstawią Ci sytuację, w której znajdują się interesujące Cię czyste spółki z o.o. komandytowe!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.